Sürücü kursumuzu bir kaç kelime ile yorumlayabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok önemli, para kazanmak için değil saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştiriyoruz.

11 thoughts on “Yorum

 • Ehliyetimi aldım size teşekkür etme fırsatı bulamadım kusura bakmayın lütfen. Eğitimdeki sabrıniz ve anlayisiniz için çok teşekkür ederim. İlk başlarda yapamam sandım ama desteğiniz sayesinde başardım. Herkese sizi tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum, sevgiyle kalın.

 • Birol Bey rica ederiz. İşimizi yaptık. Hayırlı, uğurlu olsun!

 • Her şey için teşekkürler. İlginiz ve alakanız için minnettarım. Eğitimler çok zevkli gecti ve gerçekten usta öğreticileriniz hakkını veriyor.

 • Usta öğreticileriniz çok kaliteli ve saygılı. Bana ve arkadaşlarıma sağladığınız tüm kolaylıklar için hepinize teşekkür ederim. Tayinim çıktı ve gidiyorum herkes bilsin ki Hakkari’nin değişen yüzüsünüz ve bu konuda teksiniz. Unutulmamalıdır ki “Kargalar sürüyle Kartallar yalnız uçar”. Başarılar.

 • verdiğimiz paranın hakkını kuruşuna kadar hak ediyorsunuz. Sizinle çalışmaktan keyif aldım. Araç kalitesi ve usta öğreticilerde diğer kurumlara fark atıyorsunuz. tebrik ederim iyi çalışmalar dilerim.

 • Hakkari’nin Lideri… Arkadaşlar gerçekten işine önem veren, işinde ciddi, güler yüzlü, saygılı ve en önemlisi de insanlara doğruları söyleyen bir kurum. Sizinle çalışmaktan, sizden ehliyet almaktan gurur duydum. Özellikle direksiyon eğitimlerine geldiğimiz zaman Lider le diğer sürücü kursları arasındaki bariz farkı gördük. Sakın Yanlış bir tercih yapmayın yoksa pahalıya mal olur bunu başka yere kaydolan arkadaşlarımdan biliyorum. Sizin en iyisi olduğunuzu herkes biliyor işinizde başarılar dilerim. Umarım hep Lider kalırsınız.

 • Gönül rahatlığıyla kaydoldum ve sınavlarda önce verilen eğitimle ilk sınavlarımı geçtim. Özellikle direksiyon eğitimi konusunda harikasınız ve zevkle eğitimlere geliyorduk. GERÇEKTEN KALİTENİN ADRESİ İŞTE

 • YAKLAŞIK 10 YILDIR HAKKARİ DE GÖREV YAPIYORUM VE BİR ÇOK EHLİYET SINAVLARIN DA GÖREV ALDIM AMA BU BİR GERÇEKTİR Kİ HAKKARİ DE EĞİTİM KALİTESİNİ LİDER SÜRÜCÜ KURSU GETİRDİ VE BU HİZMET İÇİN SİZ DEĞERLİ LİDER SÜRÜCÜ AİLESİ NE ÇOK TŞK EDERİM.

 • Elektronik sınav için uygulamalı deneme istemeniz çok güzel. Emek verdiğiniz ve işinizi düzgün yaptığınız belli. Umarım diğer kurslara örnek olur. Araç kalitenizden bahsetmiyorum bile…

 • Gönül rahatlığıyla kaydoldum ve sınavlarda önce verilen eğitimle ilk sınavlarımı geçtim. Özellikle direksiyon eğitimi konusunda harikasınız ve zevkle eğitimlere geliyorduk. Emeğiniz için minnettarım. Kayıt yapacak olan arkadaşlara, hiç çekinmeden kaydolun hakkını veriyorlar çünkü.

 • Siz gerçekten işini düzgün yapan, insanlara değer veren bir kurumsunuz. Hakkari’ye böyle bir hizmet getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

KVKK - SRC Merkezi - SRC Belgesi - ODY Belgesi - ÜDY Belgesi
ARTIK ONLİNE KAYIT OLABİLİRSİNİZ!Kaydolmak için buraya tıklayın!
+